Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво най-много ви дразни в България ?

Go down 
3 posters

Какво най-много ви дразни в България ?
Политиците
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap14%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 14% [ 4 ]
Безпаричието
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap4%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Покачващите се цени
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap11%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Потъпкването на националните интереси
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap11%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Ромите
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap14%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 14% [ 4 ]
Масовата простотия
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap11%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Беззаконието и престъпността
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap18%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 18% [ 5 ]
Националния отбор по футбол
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap11%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Нещо друго
Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_lcap6%Какво най-много ви дразни в България ? I_vote_rcap
 6% [ 2 ]
Общо гласове : 28
 

АвторСъобщение
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Какво най-много ви дразни в България ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво най-много ви дразни в България ?   Какво най-много ви дразни в България ? Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 4:25 pm

Какво най-много ви дразни в България ?
Мисля, че всеки си има нещо, което го дразни. Тук е мястото да споделите от какво се дразните. Ако се дразните и от други неща освен изброените в анкетата може да ги опишете. Възможни са повече от един отговор.
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Какво най-много ви дразни в България ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много ви дразни в България ?   Какво най-много ви дразни в България ? Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 4:53 pm

Тъй като аз пуснах анкетата е редно да първи да споделя с вас от какво се дразня. Дразни ме всичко изброено (нормално, нали все пак аз съм ги писал Smile ) И сега по ред на номерата:

Политиците:
Гледащи собствените си интереси, нехаещи за народа некомпетентни паразити. Как да не те дразнят.

Безпаричието:
Че как да не се вбесиш. Нямаш пари да ядеш, а искат да си плащаш сметките за тока, парното и т. н.

Покачващите се цени:
Без коментар. Виж горното.

Потъпкването на националните интереси:
Българинът бил патриот. Да бе, да. Ако е патриот ще се бори за интересите на страната си, а няма да се отрича всячески от нея.

Ромите:
Много нагли станаха. Има ли нужда да обяснявам, защо ме дразнят? По-лесно ще ми е да Ви кажа, какво не ме дразни в тях. Харесвам в тях това, че не са безсмъртни...

Масовата простотия:
Уж културни хора, интелигентни, а какво правят...

Беззаконието и престъпността
Как да не се дразниш от факта, че човека с пари е над закона, а обикновенния човек кучета го яли. Ако нямаш пари, дори и да си прав ще те смачкат, само защото не си "почерпил", ще те разкарват и размотават напразно, докъто не се усетиш, че си забравил нещо ("почерпката").

Националния отбор по футбол:
Че има ли какво да им харесвам. Поне да играеха добре - майната му на загубите. Поне да показваха красив футбол, а те само се разхождат по терена.

Дразнят ме и други неща, но като за начало толкова.
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Какво най-много ви дразни в България ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много ви дразни в България ?   Какво най-много ви дразни в България ? Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 8:16 pm

Мен ме дразнят много политиците.Те крадът публично и си озаконяват далаверите.Нашия народ седи и гледа.Дразни ме че никой не прави нищо.
Дразни ме също и че много малко българи са загрижени за околната среда.
Дразнят ме ромите защото на тях всичко им е без пари.Цял живот на аванта!!!В България има 6% малцинство и парламента е представляван от ДПС.Може ли такова нещо!!!Дразнят ме още много неща, но ще ги напиша като се поуспокоя малко!!!!
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Какво най-много ви дразни в България ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много ви дразни в България ?   Какво най-много ви дразни в България ? Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 12:34 am

Беззаконието и престъпността

Тва няма нужда да казвам защо ме дразни - всичко е ясно около него. Казано е в заглавието. Само като се каже "Беззаконие и престъпност" и става ясно.

Националния отбор по футбол - разочарована съм. Все се надявам и все не става нищо.

Нещо друго - много, много неща.

Едното - младите хора като цяло са чудесни, но са много неинформирани, въпреки скапаните компютри.

Друго - всеки се оплаква от държавата за всичко, а всъщност в много от случаите си е виновен сам.

Дразни ме и това, че добротата се приема за глупост, а злобата - за интелигентност.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Sponsored content





Какво най-много ви дразни в България ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво най-много ви дразни в България ?   Какво най-много ви дразни в България ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво най-много ви дразни в България ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Разни работи-
Идете на: