Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ревността!!!

Go down 
4 posters

Ревниви ли сте?
Да, много.
Ревността!!! I_vote_lcap14%Ревността!!! I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Да, малко.
Ревността!!! I_vote_lcap29%Ревността!!! I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Непрекъснато.
Ревността!!! I_vote_lcap14%Ревността!!! I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Понякога.
Ревността!!! I_vote_lcap29%Ревността!!! I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Много рядко.
Ревността!!! I_vote_lcap0%Ревността!!! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не.
Ревността!!! I_vote_lcap14%Ревността!!! I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Никога.
Ревността!!! I_vote_lcap0%Ревността!!! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 7:25 pm

Искам да засегна темата за ревността.Кажете ми какво мисалите за ревността?Ревниви ли сте?Защо?И всичко останало около това чувство!!!
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 1:43 am

Не съм ревнива. Според моята ценностна система ревността е опит да скриеш истината - тази истина, която те кара да чувстваш, че не си достоен за някого или пък той за теб, че не ти стига обич да вярваш в другия и да си щастлив, че въпреки всичко лошо, него го има в живота ти и можете да преборите света. Осъждам ревността и не вярвам в изневярата.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 2:07 pm

Аз съм си ревнив. Според мен е нормално да ревнуваш някой, когото обичаш. Нормално е да те е страх да не го загубиш, да не се влюби в друг и т.н.

Цитат :
не ти стига обич да вярваш в другия и да си щастлив

Ами ако другия ти изневерява, а на теб "ти стига обич да вярваш в другия и да си щастлив", тогава какво става. Нямаш ли право да ревнуваш. В този случай кой за кого не е достоен? Suspect
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 2:01 am

Отново съм си на предното мнение, като добавям само, че ако искам някого в живота си, един секс не е в състояние да ме отблъсне от него, освен ако секса не е отражение на непростими за мен качества и обстоятелства. На мен повече ми пука за това този, който обичам да е жив и здрав, отколкото за това, че е направил грешка, при това с някой, който не е по - готин от мен. Wink
:monroe:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
rosi_al
Пиле шарено
rosi_al


Female Брой мнения : 21
Registration date : 05.09.2007

Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 1:09 pm

Ревността е слабост, но това не означава, че тези, които я изпитват са слаби или неуверени. По - скоро това чувство се поражда не просто ей така от само себе си, а поне според мен то винаги е провокирано от нещо. Когато ревнувам, аз не ревнувам просто защото ми е тъпо и нямам какво да правя или от скука ми се иска да почувствам нещо малко по- екстремно - далеч съм от тази мисъл. Когато ревнувам то е защото отсрещната страна по някакъв начин ме провокира- дали за да се увери в чувствата ми, дали за да изчетка собствевното си самолюбие...и тук всъщност стигам до един мой извод, че по-скоро тези, които провокират ревност се чувстват неуверени, както в чувствата на партньора, така и в своите. Аз лично съм го правила Rolling Eyes Basketball
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 11:50 am

rosi_al написа:
Ревността е слабост,

Аз мисля, че е по - скоро комплекс, понякога граничещ с тревожно разстройство, мания или фобия, и понякога водещ именно до това.

Цитат :
то е защото отсрещната страна по някакъв начин ме провокира

Или защото човек избива този комплекс, независимо кой е отсреща. Той може да бъде приятел, родител и т.н. освен интимен партньор, за който говорим.

Цитат :
ме провокира- дали за да се увери в чувствата ми, дали за да изчетка собствевното си самолюбие

... Дали защото му се ебе, което си е и физиологична нужда, освен духовна, дали защото просто не иска да откаже на някой, който му харесва като сексуален обект, дали защото е в природата на човек да нарушава морални норми, дали защото ще му се размине и другия няма да разбере, че да е наранен, дали защото те обича, но нещо в секса ви не е ок, а не иска да ти каже, за да не те нарани... Дали пречи в някой от тези случаи да е уверен в теб и чувствата ти, както и да изпитва същите...
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ревността!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ревността!!!   Ревността!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ревността!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сексуални теми :: Романтика-
Идете на: