Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Може ли да съществува любов от разтояние?

Go down 
4 posters

Може ли да съществува любов от разтояние?
Да.
Може ли да съществува любов от разтояние? I_vote_lcap0%Може ли да съществува любов от разтояние? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не.
Може ли да съществува любов от разтояние? I_vote_lcap17%Може ли да съществува любов от разтояние? I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Възможно е при определени обстоятелства.
Може ли да съществува любов от разтояние? I_vote_lcap83%Може ли да съществува любов от разтояние? I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
Общо гласове : 6
 

АвторСъобщение
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2007 3:08 am

Може ли да съществува любов от разтояние?
Това е доста нашумял въпрос.Поне според мен.Също аз мисля, че е и много интересен.Заслужава си да го обсъдим.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2007 12:45 pm

По принцип сигурно има обстоятелства, при които има такава любов, затова отговарям така, но за себе си съм напълно сигурна, че не бих могла да имам такава. Ако човека не е близо до мен и не споделяме поне част от живота си, със сигурност много бързо бих се отдалечила от него, предполагам и той също. Ако мъжа ми замине примерно за известно време - да става, но ако той живее в друг град, а аз тук и си разменяме новини по телефона, нета и т.н. след известно време ще ми е все едно дали ще го видя и чуя. Отделно съм и против връзките, създадени по нета. Изглеждат много фалшиви и лишени от химия.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 6:54 am

Аз лично съм на мнение, че две очи като не се виждат дълго време и се забравят.Любовта от разтояние е почти невъзможна.Ако тя е много силна има някъква малка вероятност, но на мен не ми се вярва.Имам няколко познати и приятели с подобни отношения и до сега нито една връзка не е оцеляла.Аз не бих издържал и ден.
Върнете се в началото Go down
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 3:48 pm

Според мен любов от разстояние може да съществува единствено и само между роднини. Например майка ми ако замине някъде далече аз няма да спра да я обичам, дори и да не се виждаме, защото все пак ми е майка. Но двама влюбени разделят ли се за по-дълго и да карат само на телефонна любов... айде моля ви се. Дори и Васил Найденов не го е постигнал:

"Телефон все ни свързва
Телефон ни дели
Малко тъжна е тази
Наша обич нали
Ако аз заговоря
Ти отсрешта мълчиш
И немога да видя най-добрите очи
Ако ти заговориш
Аз немога така
С мойте длани да стопля
Твойта малка ръка
Как изгрява не виждам
Върху усните смях
И не мога да стигна
С мойте усни до тях

Ти ще дойдеш тук, аз зная
Нещо в мене днес боли
Най-далечно разстояние
е туй което ни дели

Аз не искам такава -
телефона любов
Аз те искам до мене
kато тих благослов
Аз те искам до мене
всеки ден всеки час
Да си само с мене
всеки миг, всеки миг"
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 1:54 am

Да, бе много романтично. Всички знаем за любовта тип "Дневна - нощна - два почиваш." :blah:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 10:38 am

"Дневна - нощна - два почиваш.", а между дневната и нощната, и двата почивни дни да не би да няма любов. Работата си е работа. Без нея не може. Едва ли на някого му е приятно да работи. :satyr:
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 12:01 am

Съгласен!!!
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 1:06 am

Абе първо - това е двусмислено, второ - виновни сте бе. Ще си понасяте критиката и тормоза, както и последиците. :kamshik:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 1:11 am

Рисковете на професията.Не го искаме, но се стараем да не е толкова осезаема болката от липсата ни.Невъзможно е да сме навсякъде, пък и работата е такава, че...няма как.Много се стараем.наистина е така.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 2:08 am

Стараете се, защото има кой да ви чака. Ако си останете само с работата ще ви питам тогава какво ще рискувате и кой ще го боли от липсата ви... Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Tambura
Пиле шарено
Tambura


Брой мнения : 23
Age : 36
Registration date : 02.10.2007

Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 10:59 pm

Аз мисля,че любовта от разстояние е възможна,но до известно време,след това започва малко по малко нещо да куца,да не върви,когато се виждате вместо да си прекарвате добре се започват всевъзможни караници за това,за което не сте успяли да се скарате по телефона......и такива разни обърквации.И в крайна сметка се стига до момента,в който се питаш дали изобщо има смисъл......Това си мисля аз относто въпроса Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Може ли да съществува любов от разтояние? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може ли да съществува любов от разтояние?   Може ли да съществува любов от разтояние? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Може ли да съществува любов от разтояние?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сексуални теми :: Романтика-
Идете на: