Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Mitko_Kelepir-Avantajiev
Добре съм, наистина



Брой мнения : 2
Registration date : 19.09.2007

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 1:08 am

В момента съм в Usa на един остров - Nantacket , и шефа ми e зверски скъперник, постоянно вика като види светната лампа или недай си боже си миеш чиниите и си пуснал водата силно, малии, лошо ти се пише. Но това не е важно -преди няколко дни поправях колата на шефа ( той е на около 67 години и дойде да види дали съм сменил частите и като се наведе над двигателя пръдна зверски и аз поглеждам инстинктивно към задника му и гледам, че гащите му отзад се издуват. В тоя момент шефа си бара задника и ми вика: "i have to go " :podigravka: lol!
А пък вчера премествах една ограда от единия край на двора до другия и шефа реши да ми помогне - опита да вдигне оградата и няма да ви казвам на какво замирисаа. ЧЕСТНО КАЗАНО КАТО СИ ЗАМИНА ОТ ТУК ЩЕ МИ ЛИПСВА ШЕФА С НЕГОВАТА МИРИЗМА НА СТАРЕЦ И ЛАЙНА. И СЛЕД КАТО ВИ РАЗКАЗАХ ТАЗИ ИСТОРИЯ ЗА БОГАТИЯ МИ ШЕФ ЩЕ ВИ ИЗВЛЕКА НАЙ - ВАЖНОТО ОТ КАЗАНОТО. КОЛКОТО И ДА СТЕ КРАСИВИ, КОЛКОТО И ДА СТЕ БОГАТИ, КОЛКОТО И ДА СТЕ СИЛНИ - ИДВА ВРЕМЕ, КОГАТО ВСИЧКИ ЗАПОЧВАМЕ ДА СЕ ПОСИРАМЕ :smeshko:
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 6:48 pm

Че в България на 67 години хората не се насират...

Иначе историята е поучителна... Ударите ли 60така - никакво вдигане на тежки предмети! :nargile: И никакво напъване! :smeh:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 2:16 pm

Ебати дрисльото :gyz: :gowno: И това е американската мечта.
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 8:40 pm

Абе незнам, ма аз нещо съм си изпреварила годините. Още от сега си се насирам баш както си тряа... :laino:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 8:34 am

Значи трябва да живееш в Америка. :laino:
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
didolinka
Добре съм, наистина
didolinka


Брой мнения : 4
Age : 47
Registration date : 21.05.2009

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 1:20 pm

то си е човещинийка,аре често си кажетете - поне веднъж не се ли сте насирали?Според мен няма такиъв екземпляр който да не е заформял топката в гащите. :laino:
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitimeВто Май 26, 2009 3:02 am

Еми в детските години съм се нааквала естествено, ама сега вече внимавам... не за друго, ами да не ме гонят мухите... :laino: :skeltanc:

Ще ни разкажеш ли някой твой случай? rabbit Или не ти е удобно сега? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Sponsored content





Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!   Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трудно ми е да разкажа, но все пак ще споделя!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Моята простотия-
Идете на: