Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Има ли приятелство между мъж и жена

Go down 
5 posters

Има ли приятелство между мъж и жена, без сексуален интерес?
Да
Има ли приятелство между мъж и жена I_vote_lcap0%Има ли приятелство между мъж и жена I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
не
Има ли приятелство между мъж и жена I_vote_lcap60%Има ли приятелство между мъж и жена I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
При определени условия (уточнете кои)
Има ли приятелство между мъж и жена I_vote_lcap40%Има ли приятелство между мъж и жена I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Общо гласове : 5
 

АвторСъобщение
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 4:55 pm

Какво мислите? Има, няма, при какви обстоятелства; от какво зависи?


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 19, 2007 4:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 11:54 pm

Аз мисля, че попринцип неможе да има чисто приятелство между мъж и жена без да има и още нещо.Но въпреки всичко аз мисля и че няма невъзможни неща, така че може би...Кой знае?Аз лично не се сещам за пример за такова приятелство.Това е кратката версия на мнението ми.Другия път повече.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 12:26 am

Аз мисля, че има единствено ако въпросният приятел е роднина или съпруг на роднина или приятел, и пак отношенията не са напълно истински,т.е. той ти е наследен или натресен приятел. Ако просто излезнеш да пийнеш по бира с някого това не се води приятелство и затова е допустимо да няма сексуален интерес. Ако обаче интересите ти и чувствата ти съвпадат с тези на другия, и можете да споделяте, да се разбирате и да си приличате, мисля, че винаги това е последвано от сексуален интерес - ако не от двете, то поне от едната страна. Все пак толкова искрено приятелство прави участниците "родени един за друг" и е почти гаранция за хубава любовна връзка.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 4:03 pm

Споделям мнението на Vangelia с едно малко уточнение. Може да има приятелство между мъж и жена, но за кратко, докъто се опознаят и разберат, че си допадат до толкова, че са един за друг и после следва...
:sex:
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 4:12 pm

Така си е!
Върнете се в началото Go down
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 9:22 pm

Факт.
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 10:15 am

Жена има близък приятел в мъжки род. Това означава, вероятно, че той е заинтересуван от нея и затова прекарва толкова много време с нея. Тя гледа на него само като приятел. Това винаги започва с фразата: "Ти си страхотен мъж, но не те харесвам по такъв начин".Това е горе-долу еквивалентно на това съшия човек да отиде на интервю за работа и да му кажат: "Имате страхотно резюме, притежавате всички качества, които търсим в нашите бъдещи служители, но няма да ви назначим на работа". За сметка на това, ще използваме Вашето резюме като база за сравнение за всеки следващ кандидат. Но ще назначим някой, който е много по-малко квалифициран за работата и вероятно е алкохолик. И ако нещата не потръгнат с него, ще назначим някой друг, но това няма да сте Вие.Всъщност, никога няма да Ви назначим. Но ще Ви се обаждаме от време на време, за да се оплакваме от човека, когото сме назначили.
Върнете се в началото Go down
rosi_al
Пиле шарено
rosi_al


Female Брой мнения : 21
Registration date : 05.09.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 1:18 pm

Цитат :
Но ще Ви се обаждаме от време на време, за да се оплакваме от човека, когото сме назначили.


дааам scratch
Върнете се в началото Go down
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 8:19 pm

Не е ли така?!?
Върнете се в началото Go down
DulgoZavar
Пиле шарено
DulgoZavar


Брой мнения : 32
Registration date : 07.09.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 11:36 pm

Аххам има нещо такова. rabbit Basketball
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 5:32 am

Има разбира се, като има кой да търпи подобни жени - така е! Да, жените може да са лоши, но според мен не е виновен тоя, който яде баницата, а тоя, който му я дава. Какво като я харесваш - да не е последната, че ще я чакаш да се на.... достатъчно, че да те ареса? Е смотано е. Каквото и да се казва - човек си е един и същ и не може да надхвърли себе си. Като не те разбира и забелязва и не търси близост с тебе - за какво ти е нейното приятелство, в какъвто и да е аспект? Дори и да се получи нещо, то едва ли може да е пълноценно и от двете страни след цялото това опорочаване на чувствата. Ма вие - не! Ше си я гоня аз тая "Пенка" докато не ме оцени и това е. Така не се създават приятелства, нито семейства. Единственото, което постигаш е да си загубиш мнооого време за Пенка и един ден да се утешаваш с идеята, че всички били такива, а те истинските през това време са минавали покрай теб и са си мислили колко си зле да си съкращаваш живота с тая.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Sponsored content





Има ли приятелство между мъж и жена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли приятелство между мъж и жена   Има ли приятелство между мъж и жена Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Има ли приятелство между мъж и жена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сексуални теми :: Романтика-
Идете на: