Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анаболна зависимост

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
rosi_al
Пиле шарено
rosi_al


Female Брой мнения : 21
Registration date : 05.09.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 6:39 pm

Не мога да разбера защо постоянно имам нужда от анаболи. Не бе наистина....нуждая се просто. Сутрин, обед, вечер - все за зоб си мисля. Сигурно съм пристрастена. Сега искам да се оплача от токсиколозите в една спешна клиника. Отивам си аз един ден , ама ей така назобена до козирката и се спирам само от време на време на някой ъгъл да си повърна, че нещо анаболите дето си боцкам май се оказаха менте. Та...вървя си аз към клиниката , щото имах нужда от токсично прочистване и тъкмо влизам и хоп отново позив за драйфане. Еее казвам ви направо се побърках тогава. Докато си бършех лигите дойде една сестра и извика охраната да ме изрита от там. Как не ги беше срам аз имах анаболен пристъп , а те ме изритаха като мръсно коте. Вярно, че в гърба съм като Шварценегер , а главата ми е уродлива като шамандура, ама то анаболите действат с години. Сега може да съм урод , ама утрееее....ше видят те. Та както и да е , малко се отвличам от темата , ама то тва е от анаболите..Охраната ми каза , че тва било не токсикология, а клиника за ин витро оплождане. Па аз му викам: Вместо да ме риташ , земи да ме оплодиш ин вътре или ин вънка все ми е тая. А тоя тъпанар ми вкара една тупаница точно в матката. Сега едва ли някой ще може да ме оплоди някога. Много съм натъжена . Сълзи текат от очите ми докато пиша това. За това реших да пиша да се оплача и да ви предупредя, че ако някой някога реши да потърси помощ след като се е назобил като животно - ПО ДОБРЕ ДА ПУКНЕ ОТКОЛКОТО ДА ОТИДЕ НА ЛЕКАР. Доскоро -отивам да си боцна малко анаболиииииииии
Върнете се в началото Go down
rosi_al
Пиле шарено
rosi_al


Female Брой мнения : 21
Registration date : 05.09.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 6:43 pm

Мола ви кажете ми има ли още някой , който да е преживял подобна лична драма. Помогнете!!!
Върнете се в началото Go down
DulgoZavar
Пиле шарено
DulgoZavar


Брой мнения : 32
Registration date : 07.09.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 7:38 pm

Имааааа и още как.... До скоро и аз бях анаболно зависим..И аз също като теб спирах по ьглите да си повърна по малко, но разликата беше, че аз повръщах кръв... Господи боже, пресвета патицеее...кръвта не спираше да бълва като гейзер от устната ми кухина... Бях пристрастен до такава степен, че съм ставал нощем, за да си набия анаболната доза... Аз не ходя по поликлините... Мисля, че няма да ми помогнат там.. По цял ден мисля за АНАБОЛИТЕ... В момента съм под тяхно влияние и съм неконтролируем.. малко бутони ми останаха по клавиатурата (може би е от страничният ефект), който те удря направо в главата.. Зениците ми стават на малки инжекцийки..Простата се обажда, води до рак на панкреаса, рак на маточината, лека форма на спин и краткотрайни мозъчни инсулти, хепатит А.Б.Ц.Д, тежка форма на синдрома на Даун и хипертония.. :grob: Анабол, Анабол ти ме правиш като вол..
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 11:39 pm

Ами СТШ(синдром на токсичния шок) и халюцинации нямате ли, защото един приятел каза, че при него това са страничните ефекти. Каза още, че има нечовешка злоба към живи твари и може да ги пребие без да му мигне окото. Казал на жена си , че отива само да изхвърли боклука и на сутринта в контейнера намерили дроб, черва и язва, а в близост и три напълно обезобразени бръмбъра, които уж се били обесили. Под ноктите на единия бръмбар имало следи от анаболи... :povyrnq:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 1:03 pm

Малиииии яко сте го закъсали с тез анаболи. Предполагам, че си взимате от по-евтините. Те така действат. Пробвали ли сте да ги прокарвате с биричка или в по-тежките случаи с мастика? Чувал съм, че помага. Поне за драйфането. silent
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
DulgoZavar
Пиле шарено
DulgoZavar


Брой мнения : 32
Registration date : 07.09.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 6:16 pm

Точно така Abaddon. Aнабола е Биоанабол - 2.30 в аптеката на Опълченска... Взимаме хапчето стриваме го, подгряваме и си го тепаме венозно за по бързо действие rabbit
Върнете се в началото Go down
rosi_al
Пиле шарено
rosi_al


Female Брой мнения : 21
Registration date : 05.09.2007

Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitimeНед Окт 21, 2007 12:54 pm

тепаме го у масата докато не посинее
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анаболна зависимост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анаболна зависимост   Анаболна зависимост Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Анаболна зависимост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Оплаквания-
Идете на: