Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да заговорите момиче

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 4:42 pm

1. Оближете пръста си, изтрийте го в блузката й и кажете:
- Хайде да махнем тези мокри дрехи!
2. - Хубави крака. В колко отварят?
3. - Как предпочитате - да ви купя питие или направо да ви дам парите?
4. - Аз може и да не съм най-красивия тук, но съм единственият, който говори с вас.
5. - Извинете, че не говоря много, но едва се преборвам с желанието си тази вечер да ви направя най щастливата жена на Земята!
6. - Искате ли да ви покажа малко бойни техники? Например аз ще легна, а вие ще се опитате да ми изкарате въдуха …
7. - Наистина бих искал да разбера как изглеждате, когато аз съм съблечен.
8. - Не преживявайте, че не сте най-красивата тук - красотата изчезва в мига в който щракнеш копчето на лампата.
9. Докато танцувате попитайте
- Усещате ли вълшебството между нас!? Не,не - по-надолу …
10. - Изчукай ме, ако греша, но мисля, че се казваш Геновева … или Хорнезия!?
11. - Боже, дрехите ви биха изглеждали невероятно разхвърляни по пода на спалнята ми!
12. - Моля, запомнете името ми, ще ви е нужно първо за да го шептите, а после - за да го крещите.
13. - Вярвате ли в любовта от пръв поглед или да изляза и да вляза пак?
14. - Здравейте, аз съм господин Най-подходящ партньор. Някой ми спомена, че ме търсите!?
15. - Знаете ли, приятелят ми изгаря от любопитство дали ме смятате за симпатичен!
16. - Здравейте, гласовете които непрестанно чувам, ме заставиха да дойда и да ви заговоря.
17. - Не се казвам Писан, нито Шаро, но можете да ме чешете по коремчето когато пожелаете.
18. - Зная, че млякото е полезно за тялото, но Боже мой, колко мляко сте изпили!?
19. - Искате ли да излезем за малко пица и секс? Не!? Какво, не обичате ли пица?
20. - Извинете, загубих си кученцето. Ще ми помогнете ли да го намеря, мисля че влезе в ей онази хотелска стая на час.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 1:35 pm

Не пожелавам на никое момиче да ги чува silent
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 8:57 am

Що, на мен ми харесват, защото са идиотски и смешнички.
Накараш ли една непозната жена да ти се усмихне, било то и подигравателно, си е половин успех. Жените обичат циркаджийски истории. Само като изгледаш колкото и да е американски романтични филми, става ясно. Иначе тея от Холивуд досега да са като в Сомалия. Wink
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 10:34 pm

Стига бееее :satyr: аз ако бях момиче, щях да зашливя един шамар (ако не и със сгъната ръка :boks:), ако някой ми беше казал едно от повечето :smiliii: :rezachka: :smiliii: :rezachka:
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 6:04 pm

Че кое нормално момиче ще ги приеме насериозно тези неща, че да се ядосва?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 1:51 pm

Права си, преувеличих Crying or Very sad. Един шамар е достатъчен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да заговорите момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да заговорите момиче   Как да заговорите момиче Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да заговорите момиче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Вицове, картинки, линкове-
Идете на: