Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 нещо странно

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DulgoZavar
Пиле шарено
DulgoZavar


Брой мнения : 32
Registration date : 07.09.2007

нещо странно Empty
ПисанеЗаглавие: нещо странно   нещо странно Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 10:02 pm

Та значи разхождам се аз един ден посока цИентъра! Вървейки започнах да усещам че набирам налягане около 2.0 бар-а или измерено в ПСИ около !.2.. Сякаш в гъза си имах балон, защото имах чувството че ще е водна пръдня.. Припукваше като ремус на пернишки голф 2.. Уплашен от случващата ми се аномалия аз започнах да търча с всичка сила без посока.. Shocked Някак си стигнах до Улица Витошка ( всичко беше украсено заради настъпващите празници). Лутах се! Вече имах разкритие 6 см. Злото все още не искаше да ме напусне. Главата ми беше почервеняла, дигнах и 200 кръвно.. Пулсът ми се ускори. Изведнъж от някаде дойде оркестър и започна да свири около мен.. Мигновено се изповръщах.. Нещеш ли един клошар заби края на патерицата си в моя свинктер... Казах му : - какво правиш нещастнико.. Той се усмихна и започна да се клати .. след което измъкна патерицата и злото ме напусна... Не моежех да го спра беше като ниагара.. хора се насъбраха около мен и наблюдаваха с интерес! Аз се притесних и се разплаках! Тргнах да бягам и се подхлъзнах в пресната локва екстременти .И си счупих врата!
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

нещо странно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нещо странно   нещо странно Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 1:45 am

Това трябва да ти е за урок! Нали знаеш, че мъжете не трябва да плачат! За другия път ще знаеш вече, че който плаче, се озовава в локва от лайна!:blah:
Нищо, дори и със счупен врат сигурно ще станеш много известен. Клошара жив ли е още? А оркестъра?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
 
нещо странно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Моята простотия-
Идете на: