Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 1:27 pm

О да, представям си го Twisted Evil жалко, че нямам слънчеви очила да видя кво става Sad

Ако се събудите прегърнати от 2 брутално разкъсани тела на млади момичета?
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 11:21 am

Ще се светна, че някой има сериозен проблем с мене, след което мейби ще се посъветвам с адвокат и ще викна полиция.

Ако в ресторанта ти донесат вместо питието и вечерята човешки органи и кана кръв, след което като се огледаш виждаш, че всъщност това не е никакъв ресторант, а купон на канибали? Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:29 pm

Що да не си пийна от кръвта (мм, желязо..). Като не са ме видяли до сега, много им здраве - изнасям се. Ако ме забележят им посочвам тавата ми. Ако искат прясно човешко месо /мен/ ще си намеря някакво оръжие да си защтитя душицата, масата например. Не вярвам да ползват прибори.

Ако сте в аквариум и от някаде се появяват гигантски змейове, целите в каменни шипове, почнат да чупят стъклото с боздуганените си опашки? Опаа - изхода е заключен Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 2:42 am

Еми ще ми остане надеждата тва да е няква игра на принципа на тези в saw, че да мисля, да се сетя как да приспя змейовете, къде да намеря ключ към изхода и съответно да продължа съществуването си. Ако не става, дано имам пистолетче да се гръмна. :she se grymna:

Ако виждаш трупове като в "шесто чувство", които обаче не ти подсказват как би могъл да им помогнеш, а просто постоянно виждаш гнева и болката им?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 2:07 am

Кво е тва предаване? По коя го дават? Ако е изобщо предаване?
Ако е като "Ghost whisper" (любимият ми сериал! Very Happy), според мен няма такива животни. Или ти подсказват или да ходят на майната си. Тези, които ги виждам, не може да са истински, има ми нещо.

Ако отворите вратата към вас (нее, не сте объркали адреса Laughing) и се окаже, че всъщност е тъмница, с обилни паяжини, а по-навътре и :skeltanc: :skeltanc:?
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 2:33 pm

Еми ще си помисля, че има няква игра. Или някой си прави скъп майтап, или се намирам в най - лудия апартамент. Ще направя добри пари от това... Very Happy


ако си на зловещ сектантски ритуал със садистичен групов секс, триметров огън, жигосване и жертвоприношения с хора?


А за "шесто чувство", това е филм с Брус Уилис, който впрочем има много яка идея и е доста луд в добрия смисъл.
За един психолог, който има мъчителен спомен за пациент, на който не е успял да помогне. Той намира връзка между този случай и случая на едно дете, което бива посещавано от умрели, които не са намерили покой.
Той обаче решава да се опита да помогне на това дете, за да изкупи вината си към онзи пациент.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 1:53 am

Ъъ, ще избягам? lol!

Ако разследвате сами мястото и я срещнете?
Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Emo-Girl-1
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16, 2009 1:52 am

Лошичка изглежда, ама ще й помогна с квото мога. Тва, че немога да съм синеока и прозрачна не ме прави по - малко зла. Laughing

Ако ти се случи наживо заедно с познати някой от епизодите на хепи трий френдс?Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 8:24 pm

Vangelia написа:
Лошичка изглежда,
Защоо? Виж я каква е сладка Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 42641fa78b90173e3abc9132201310cb

Зависи колко са се наранили. Или ще се обаждаме на линейка или на погребалната агенция Twisted Evil

Ако от тавана рукне буйна кръв :smeshko:
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 18, 2009 12:53 am

Dragon Heart написа:
Vangelia написа:
Лошичка изглежда,
Защоо? Виж я каква е сладка Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 42641fa78b90173e3abc9132201310cb

Ама тва дали е лоша или добра няма общо с тва колко красива или сладка е. Laughing Иначе лоша, добра, красива, грозна - все пак не е мой тип. Аз си харесвам женички демоничен тип, призрачния не ми изглежда секси.

А ако от тавана рукне буйна кръв, най - сигурно е, че ще се изцапам. И ест ще се еЯкуЛирам от помещението.

А ако си в град, пълен със зомбирани кръвожадни деца, които имат способността да ти контролират тялото с поглед?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
nniikkii
Ловец на извънземни
nniikkii


Male Брой мнения : 80
Age : 45
Registration date : 22.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 12:59 pm

Цитат :

А ако си в град, пълен със зомбирани кръвожадни деца, които имат способността да ти контролират тялото с поглед?

Бих се облепил целия с огледала,така че като погледнат към мен да виждат себе си и така всички гадости,които ми мислят да им се пренесат върху техните тела.

Какво ще направите,ако по време на сън усетите,че Нещо ви души,вие не можете да помръднете или да издадете звук,а усещането е толкова реално,че не ви достига въздух и ще умрете от задушаване до няколко минути? :smyrt:
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 9:53 am

Еми няколко минути си е бая време, ще се боря там нещо, колкото да съм опитала, може пък да се оправя, но определено няма да си пробия дупка в гърлото като във филмите... Laughing

Ако се събудиш от ужасна болка и установиш, че целия си набоден с рибарски кукички, закачени на корда, която от другия край е захваната за тавана :zakana: :dqvolchence:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
nniikkii
Ловец на извънземни
nniikkii


Male Брой мнения : 80
Age : 45
Registration date : 22.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 10:44 am

Vangelia написа:
ще се боря там нещо
е много общо понятие,при положение,че не можеш да мръднеш или да извикаш.Т.е. разчиташ на случайността да се събудиш и да се спасиш от задушаване.
Vangelia написа:
Ако се събудиш от ужасна болка и установиш, че целия си набоден с рибарски кукички, закачени на корда, която от другия край е захваната за тавана
Първо бих се опитал да освободя дясната си ръка,въпреки болката,разкъсвайки плът от ръката,хваната с рибарските кукички.После ще се опитам да стигна до ножичката за нокти,която винаги държа до главата си и с нея ще почна да се освобождавам,прерязвайки кордата първо на десния крак,после на другия,за да стъпя с тях върху леглото,за да поемат част от товара и да освободя останалата част от тялото.

Какво ще направите,ако сте сам в къщи и влезете в банята да си вземете душ.Изведнъж лампата изгасва и банята потъва в непрогледен мрак.Едновременно с това от душа почва да тече вряла вода и ви причинява тежки изгаряния.На всичкото отгоре,когато опипвайки стигате до вратата,тя се оказва залостена,а температурата в банята започва да се покачва застрашително.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 12:38 pm

nniikkii написа:
разчиташ на случайността да се събудиш и да се спасиш от задушаване.

Да.

По последния въпрос:
Ами ще отворя вратичката на водомерите и ще си сложа главата там, за да ми остане поне малко въздух и ще крещя така, че да ме чуе някой и се надявам да помогне, като поне звънне на пожарната. А тва, че е непрогледен мрак не ме тревожи, като се има предвид, че тука тока спира често и съм калена откъм къпане на тъмно. Laughing

Ако ти счупят краката и те оставят в някоя планина, далече от цивилизацията, където има разни месоядни диви животни, а за да стигнеш до път, къща или подобно трябва да вървиш 300км.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
nniikkii
Ловец на извънземни
nniikkii


Male Брой мнения : 80
Age : 45
Registration date : 22.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 8:39 pm

Малко трудно ще вървиш със счупени крака No .Иначе бих се покатерил на най-близкото дърво,не знам как ще стане,май ще е бая трудно,за да не ме изядат животните.После ще се обадя по GSM-а за помощ и ще чакам на дървото,за да не хабя сили.

Прибирате се късно през нощта сам(сама) и се налага да минете през парка,който изглежда напълно безлюден.Когато наближавате средата на парка изведнъж чувате ритмично поскърцване,което се донася от близката люлка,на която се люлее най-ужасното дете,което може да си представите(по страшно и от тези по филмите).Бързо отминавате,но изведнъж скърцането престава и чувате бързи стъпки зад вас,от което настръхвате целите предусещайки,че няма да ви се размине с добро.Какво ще направите?
Върнете се в началото Go down
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 31
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 9:49 pm

Как ще разбера, че е ужасно, като е тъмно? lol! Не на всякъде има лампи, сеш' се
По принцип се случва противоположното, на което предчувствам lol!
И все пак, бягайки, ще крещя "КВО ИСКАШ"

Ако докато се целувате, усетита вкус на желязо и растящи зъби на партньора/партньорката?
Върнете се в началото Go down
Gerry
Добре съм, наистина
Gerry


Female Брой мнения : 14
Age : 28
Location : Plovdiv
Registration date : 25.06.2010

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 4:06 pm

ще започна да крещя . . ПОМООООООООООЩ Sad Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Хоби :: Мрачен форум-
Идете на: