Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как си представяте перфектната Нова година?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SuperMario
Вия при пълнолуние
SuperMario


Male Брой мнения : 286
Age : 38
Registration date : 09.09.2007

Как си представяте перфектната Нова година? Empty
ПисанеЗаглавие: Как си представяте перфектната Нова година?   Как си представяте перфектната Нова година? Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 8:09 pm

Опишете перфектната нова година.С доста подробности.Но все пак не невъзможната Нова година, а в някъкви реални граници, напълно осъществими.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Как си представяте перфектната Нова година? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как си представяте перфектната Нова година?   Как си представяте перфектната Нова година? Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 2:33 am

Ами подробно казваш... Почвам.
Зима е. Навън се сипе пухкав сняг.Laughing (ама много е натрупал - поне 50см) Аз съм с близките ми (може и приятели да има) в топлата ми и уютна къщичка, на огромната ми празнична маса. (температурата в къщата трябва да е около 25 градуса по Целзий) Носи се мириз на манджи и цитрусови плодове.(това незнам защо ме прави щастлива) Има стабилно музикално озвучаване в помещението. Всички се веселят и простеят и никой от нищо не се оплаква. В 00.00ч задължително е шампанското, лудницата и дунавското хоро. Ако има гърмене, само това от заря и фойерверки няма да помрачи идеалния купон. Всяко друго е гадно, най - вече от пистолет. В общи линии така си представям идеалната, всички други биха били само за разнообразие.

Жалко, че си поставил условие да е истинска. Smile Исках и Дядо Мраз да си поканя, да ме повози малко на шейната, да ми донесе подаръци, джуджетата да ме суровакат, такива работи.Laughing Като бяхме деца не беше още дядо Коледа. :koleda:

Сега съм на такава вълна и много харесвам този тип пейзажи:

Как си представяте перфектната Нова година? Za_i
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
 
Как си представяте перфектната Нова година?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Разни работи-
Идете на: