Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lifad
Добре съм, наистина



Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 12.10.2009

Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми Empty
ПисанеЗаглавие: Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми   Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 8:30 pm

Имам бретон, под който всяка сутрин намирам дъвка.Аз съм нещо като спайдърмен, само че вместо паяжини излизащи от дланите ми, притежавам Силата да създавам дъвки от подбретонието си.
Една сутрин преди две години и нещо ставам аз в 7.30 да ида на детска градина, повдигам бретона, а там поникнала нова дъвка "Турбо" с картинка с количка.Лапвам дъвката че да не ми се налага да си мия зъбите щото бързам (то аз ако не закъснея за детска градина кой?), а картинката си я скривам в задния джоб на детските кюлотки на влакчета, които нахлузвам на задните си части и тръгвам.Обикновено хващам тротоара за по-бързо ама баш тая сутрин тръгнах пеша от любов към спорта.Докато си седях на подметките пред мен долетя една кифла с коса на вафлички и розов маникюр и тихичко ми излая.Не я разбрах и изгрухтях враждебно, но в последствие започнахме да намираме общ език.
Обаче от тогава нещо в мен безвъзвратно се затри.От този ден нататък всяка сутрин намирам дъвка "Love is" с ягодов пълнеж, а от картинките с колички ми остана само онази последната, все още скрита в задния джоб на детските ми кюлотки на влакчета.На тяхно място намирам картинки с пози от "Кама-сутра" с нестандартно прегърнати човечета и инструкции на английски и руски.
Моля ви, помогнете ми.Какво да направя за да спре този разврат? Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми   Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 3:45 pm

Можеш да дъвчиш дъвките заедно с картинките със затворени очи например. Сигурно ще има и почистващ зъбите ефект, освен антиразвратен. Но лично аз бих ги раздавала в детската Twisted Evil Така всички ще се размотават с мръсни помисли и изкривени сексуални фантазии.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
 
Супергероите Споделят или Вселенските Проблеми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Моята простотия-
Идете на: