Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фън Шуй съвети

Go down 
АвторСъобщение
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Фън Шуй съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Фън Шуй съвети   Фън Шуй съвети Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 12:49 pm

За преводачката
Елза Панайотова е инженер по образование, завършила специалност “Електронно-медицинска апаратура” в Санкт Петербург. Омъжена, майка на две деца.

Курсове и дипломи: “Силва метод”, “Универсална енергия”, Фън Шуй, Радиестезия, “Кармично изцеление”, “Съдбовна номерология”, “Рейки”, “Китайска астрология”, Ароматерапия, но смята, че: “Това всичко нищо не значи, ако човек не осмисли и преживее нещата вътре в себе си.”

С ФЪН ШУЙ се занимава от 1999г. Изготвя проекти, дава консултации, чете лекции. Има публикации в списания “Идеален дом”, “Интериорен салон”, “Тема”, “Бизнес”, “Още за КЪЩАТА”, "Бела", "Усури", "Твоят бизнес", вестници “Седмичен Труд”, “Женско царство”, “Новинар”. Участия в телевизионни и радио предавания. Всеки месец пише статии за портала www.comfort.bg

Та въпросната българка фън шуй експерт (Shocked) , наречена инж. Елза Панайотова, съветва:

1. Счупените, повредените и неща, които не се ползват отдавна е добре да се изхвърлят, за да се отвори място за новото. (Естествено. Ако няма полза за икономиката, едва ли фън шуй щеше да нашумее така в бг)
2. Готвенето в лошо настроение пренася лошата енергия в храната, която изяждаме впоследствие.( или както е в моя фън и моя шуй, най - много да се изгориш и да направиш манджата гадничка)
3. Печката трябва винаги да е чиста и котлоните да работят (е то това и без друго си го знаехме де) Според Фън Шуй обаче ако използваме всички котлони, богатството идва от няколко места.
4. Снимки на починали хора на видно място не е добре, както и собствени или на деца и т.н. в портфейла, защото парите носели лошата енергия на всички, които са ги пипали. (бих добавила, че ако снимката е на деца с прерязано гърло например, енергията ще е доста по - зла Laughing )
5. Препоръчително е да не се стои срещу ръбове и ъгли дълго, както и да не се спи под греди (което и аз не бих го правила най - малко от съображения за сигурност - де да знам кога комшията отгоре ще скочи два пъти и гредите ще се окажат върху тиквата ми Laughing). Острите ръбове пробождат аурата според някви руски радиестезисти. rabbit
6. За българския дом било най - яко да имаш цветята здравец, мушкато и индрише по няколко. Laughing (лека им пръст на бабите ми, аз нямам техните нерви, само саксийките ми останаха Laughing )

И коментарите в скоби са си мои, нямам нищо против автора. Laughing
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
 
Фън Шуй съвети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Хоби :: За дома-
Идете на: