Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 11:53 am

Мисля, че всичко е ясно Smile

Какво ще направите, ако се събудите в стаята ви, навсякаде има кости, черепи, цели скелети и на стената е написано: YOU'RE NEXT
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 5:20 pm

Ще си тресна един шамар, да видя, дали наистина съм се събудила, после като осъзная, че е истина (за което ми трябва малко време) ще си кажа: "Абе некст, некст, ама съм още жива." Wink Дано да се е сетило психото да ми гепи телефона преди да се събудя, че пък ако и това имам, направо няма да могат да го измият после от улицата. После моментално ще си взема остър предмет (около мен винаги има поне един) и ще огледам къде се е скрило психото (то в нас няма кой знае какъв избор на места за криене, а и за бягане и гонене много не става). Ако е още тук нема начин да си остане и с двете очи. Жена съм все пак, може и да успее да ме очисти, ама тряа много бързичко, щото не чакам много много, а и хем аз жива, хем той на пихтия - ще си е тъпо.

Какво ще направиш, ако както си почиваш вкъщи сам, чуеш в съседното помещение шепот и скърцане, но когато отидеш, там няма нищо, освен кървави отпечатъци от ръце по тавана?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 6:24 pm

Докато съм отишъл ще съм зел нещо остро и ще продължа да търся наоколо и да се ослушвам, въпреки че ще ме е страх Laughing

Ако косата ви се превърне в змийчета. Да, би било яко, ама да кажем, че змийчетата са настроени срещу вас. Отровни са.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 6:37 pm

Ми ще се мъча да ги резна някак си. Доколкото си представям не би трябвало да порастват наново. Ако ме ухапят, то е ясно, ще се тича в най - близката болница.

ако някой твой близък грабне един включен флекс и се затича към теб?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 10:37 pm

Ще му крещя и ще се опитвам да изритам флекса.

Ако видите, че мивката ви е пълна с кръв и в нея плуват части.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:30 am

Въпреки, че не е уточнено части от какво плуват там, не възнамерявам да гледам кой знае колко. По принцип ще ми се иска да разбера кое пречи на оттичането, но няма да пипам нищо, преди да дойдат тромавите мързеливи полицаи да се уточни кой е в мивката и кой го е сложил там.

Ако главата ти напусне тялото ти и й израстат крачка, ръчички и остри зъбки, и започне да те яде? :ludnica:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:38 pm

Ами, не написах "човешки", за да не стане прекалено гнусно/зловещо lol!

Таааа, относно главичката ми... е, как така? Нали мозъка ми ще е в нея, а тя самата ме яде. Сигурно нещо неиндефицирано съм поглътнал с храната иии сещтате се.

Ако сънувате кошмар, знаете, че го сънувате, ама не можете се събуди.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 1:55 am

Еми ще си сънувам, докато свърши и така. Ако е в реални обстоятелства, така или иначе ще се събудя по някое време. Ако е като в Елм стрийт, ще се лее много кръв. Very Happy

Ако вечерта на прибиране видиш в тъмното силует с качулка как корми чревцата на съседа ти?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 11:46 pm

Мии, тъковъъъ... ако това наистина е :smyrt:, тогава не е добра идея да го меря с камъни No. Ще бягам фор май лайф affraid

Ако едни емота ви отвлекат, заключат ви в една стая с тях, покажат си сичките зловещи рязания и ви накарат да се присъедините към тях.
П.С. аз не се режа... още Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 6:37 pm

Нямам проблеми с хората по принцип, лудите влизат в числото, но ако някой ме кара да използвам нещо остро върху ръката си, за негово добро е да не ми го дава. Иначе ако идеята е в самото присъединяване, щом настояват може и да стана за един ден имо. Ама само този път, щото не ме бива толкова в емоционалните изживявания. Laughing

Ако видиш някой твой познат да тича със забита отверка в челото?


ПП: Ти имо ли си?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 2:08 am

-Айде ся, не се хващам Laughing

Ако обяснявате нещо на гостите ви, докато размахвате нож и той се изплъзне и :harakiri:?

----------
Не съм баш имоу, ама имам някакви черти. Мога да поразкажа малко на ЛС ако искаш Very Happy
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 9:33 am

Еми... Кво мога да напраа. Случват се и фатални неща. Ще вдигам ръце и ще се чуда къв е случая.

Ако някъв изрод отхапе главата на домашния ти любимец, и я изплюе в лицето ти? :ludnica:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
SGC
Като цяло съм чудесен
SGC


Male Брой мнения : 55
Age : 40
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 3:40 pm

Dragon Heart написа:
Мисля, че всичко е ясно Smile

Какво ще направите, ако се събудите в стаята ви, навсякаде има кости, черепи, цели скелети и на стената е написано: YOU'RE NEXT
Ще изтрепя комшиите, ще ги нарежа на парчета и ще ги пращам колет по колет на Отис Дрифтууд с надеждата да ме приемат в семейството и така да се спася от потенциална смрът. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.dyrabyra.net/Me/
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 10:51 pm

Vangelia написа:
Еми... Кво мога да напраа. Случват се и фатални неща. Ще вдигам ръце и ще се чуда къв е случая.

Ако някъв изрод отхапе главата на домашния ти любимец, и я изплюе в лицето ти? :ludnica:
Нямам домашен любимец, ама ако имах - гадоооост! В никакъв случай изрода нямаше да се отърве от :boks:!


Докато се разхождате из природата, на свеж, чист въздух... стигнете до една кристална, синкава река... почват да се виждат разни блясъчета... имате чувството, че сте в приказка... и както се разхождате омаяни във водата виждате хора... удавени... но с насочен поглед към вас... отдръпвате се и погледа не им се променя... обръщтате се... но нещо ви кара пак да ги погледнете... и очите им са отново насочени към вас! Гледате на дърветата обесени хора - пак с поглед към вас... почвате да тичате... но те са на всякаде и вие сте забравили пътя.......
Е, какво ще направите? Това не е сън, нито съм го сънувал - някак си го измислих :kofee:
Върнете се в началото Go down
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 10:51 pm

SGC написа:
Dragon Heart написа:
Мисля, че всичко е ясно Smile

Какво ще направите, ако се събудите в стаята ви, навсякаде има кости, черепи, цели скелети и на стената е написано: YOU'RE NEXT
Ще изтрепя комшиите, ще ги нарежа на парчета и ще ги пращам колет по колет на Отис Дрифтууд с надеждата да ме приемат в семейството и така да се спася от потенциална смрът. Very Happy
Нищо общо Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
SGC
Като цяло съм чудесен
SGC


Male Брой мнения : 55
Age : 40
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 1:47 am

Dragon Heart написа:
Нищо общо Evil or Very Mad
Хах, еми майната ти. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.dyrabyra.net/Me/
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 8:01 pm

Еми ще е много интересно. Рядко човек изпада в такава ситуация. Laughing Мисля, че ще пипна някои да пробвам дали са живи. То си е като истинско. Хубава водичка, пък трупове в нея - типично по български.Very Happy

какво ще направите ако ви отвлекат за да ви извадят и продадат органите? :podigravka:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
SGC
Като цяло съм чудесен
SGC


Male Брой мнения : 55
Age : 40
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 8:08 pm

Ще пийна силно разяждаща отрова, така че дори в смъртта си да им го турна анално като няма какво да продадат. Twisted Evil Twisted Evil

Един въпрос ала Заразно зло:
Какво ще направиш ако майка ти те нападне докато спиш, извади ти червата и почне да ги яде (докато си жив още)? Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.dyrabyra.net/Me/
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 9:35 pm

Ами предполагам, че ще боли тва доста, ще се разпищя нещо, после ще се пробвам да я утрепам, ако не съм умряла от липса на вътрешности.

Тогава от мен въпрос ала Шатър:

Какво ще направиш, ако те преследва призракът на жена, за чието нещастие и смърт си допринесъл? :pacha:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 1:56 pm

Ще и разреша причината, която не и дава да мине във отвъдното, колкото и да струва.

Ако сте на кафенце с приятели и на един му избият огромни крака на паяк от корема.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 8:58 pm

Ще си кажа "Тоя па кво ражда?" и ще избягам. Laughing

ако си в стая с рецидивист, но си парализиран от врата надолу?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 10:58 pm

Не е казано, че ще ми направи нещо lol!. Но ако има намерения да посяга, ще правя жалки опити да се защитавам с главата и да крещя за хелп Laughing. А ако ми се актирива ЦНС... малииии :boks:

(провокирано от реклама по БТВ) Ако любимия ви си поеме дълбок дъх да ви крясне и в следствие с крясъка му излиз(/т)ат черни смъртоносни оси?
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 11:34 pm

Зависи колко са смъртоносни. ако веднага ме очистят, нищо няма да мога да направя. Ама все пак ако имам възможността да направя нещо, ще му запуша устата и после шутове и тупаници. Ще забрави за злобата си завинаги. Laughing

ако докато се разхождаш с гаджето ти изведнъж някви изроди дойдат и я застрелят, след което ще си ти?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Dragon Heart
Потенциална заплаха
Dragon Heart


Брой мнения : 193
Age : 30
Location : Ямбол
Registration date : 06.11.2008

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 7:56 pm

Еми кво мога да направя, кажи ми... освен да ги прокълна да гният вечно в ада :zyl angel: и на умиране да я прегърна и да си спомня за всичко през изминялия ми живот.

Ако се разхождаш на някакъв мост с бинтован крак и нивото на реката почне рязко да се покачва.
Върнете се в началото Go down
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:41 pm

Хихих, еми ще си викам "Да се "любя" у бинтования крак" и ще пресека моста до единия бряг. Laughing

ако една сутрин на излизане от вас те връхлети ослепителна светлина, след което последва страшно силно ръмжене, драскане, трусове и мириз на изгнила плът?
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Sponsored content





Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."   Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..." Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мрачната версия на "Какво ще направите, ако..."
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Хоби :: Мрачен форум-
Идете на: