Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анално просветление

Go down 
АвторСъобщение
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Анално просветление Empty
ПисанеЗаглавие: Анално просветление   Анално просветление Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 3:48 pm

Това е за лица над 18г. Червена точка. Май доста от вас са го чели или получавали по мейла.:idiotche: Еми поунесохме се в изпращането... за това.Very Happy

Здравей коте-моте,
Пиша ти това писмо с много смесени чувства, тъй като не съм сигурна дали ще отвърнеш на моята любов!!! Дори само когато за миг се сетя за теб в главата ми нахлуват приятни емоции и клитора ми пулсира с всичка сила. Тогава се побърквам, не знам какво да правя, за да премахна невероятната възбуда, затова обикновено сядам в корито пълно със студена вода и разтвор от горски плодове и рибено масло. Обикновено, докато стоя в коритото ръцете ми треперят.
Имам тендовагинит, а и вагинит! Езикът ми се намокря и винаги поне една лига виси от брадичката ми. Ппутката ми е фанала паяжини, твърде, ама наистина твърде, самотна се чувствам напоследък, а и по принцип. Преди бананите помагаха, но вече дори те не могат да прогонят самотата ми. Когато си стимулирам клитора, ми става тъжно и плача.Преди имах приятел, но путкатаа ми е твърде съблезъба за него, целия го нахапа яко... страшна робота.... Известно време приятелят ми не се сърдеше, но накрая чувствителният му пенис не издържа и той наддаде мощен писък. Това ме шокира много тежко и аз се почувствах като пълна пачавра!
След време срещнах едно момче. Той беше много свестен, всичко си му беше както и където трябваше, но често хуя му беснееше и нощем, когато постоянно се будех, го заварвах дълбоко в гърлото ми... Когато го извадех от там, той ме ръгаше навсякъде и постоянно бях в синини и дупки. Накрая станаха толкова много, че той не можеше да ме познае. Разделихме се.
Аз съм пълноценна жена, имам си всичко. Имам две гърди, едната до коляното, 26 ребра, голям сексапилен задник, често мазен, заради свинската маз, с която си го мажа по съвет на моя личен медиум - тъпкач. Той е много мъдър - винаги, когато ме ебе, ме съветва. Само той може да се справи истински с моята малка стръвница, когато ти я покажа, ще се убедиш. Полагала съм особени грижи, за да постигна истинско вагинално удовлетворение и често съм правила упражнения със забучване на пръста в моята бясна вагина (10 мин. сутрин,15 вечер и лъжичка захаросан мед, както и 50гр. козе сирене с крумид лук). Тези упражнения не ме лекуваха, но пък ми даваха вътрешно равновесие, а и нямахме хлебарки. Медиума ми ме посъветва да давам всеки ден на кучето ми да ме лиже, като мажа цялата си полова система с извара и сол (с една супена лъжица разтопено масло - за смазка). На кучето очевидно му харесваше, особено изварата със сол, пък и аз се чувствах доста задоволена. Така аз и кучето ми бяхме много близки духовно и физически.
И така, когато знаех, че в очите на кучето ми можех да видя безценен приятел и вагинален партьор бях спокойна, защото добивах нови сили да вярвам, че аз и ти можем да станем пълноценни приятели - отвсякъде. Чувството бе повече от готино. Сега, когато ти пиша дори си тананикам и съм широко усмихната и с двете усти.... Изпитвам задоволство и клиторен оргазъм, придружен от глухо чувство за малоценност и леки стомашни киселини.
Миналата седмица си купих 1 кило праскови - мъхести. Допирът до тях беше толкова приятен и възбуждащ, че вместо да ги употребя по предназначение, аз се галех и отърквах в тях в продължение на цели 3 часа, за малко очите ми да изскочат от кеффф. Чувствах ги толкова топли и мъхести, че за момент си представих как ги белиш и ръцете ти стават целите лигави и лепкави от техния слузест сок. Тази мисъл толкова ме възбуди, че събух гащите си, махнах си дамската превръзка и тампона и от обгрижваната ми вагина обилно започна да се сипе кафеникава (от калните процедури) мазга... Взех една праскова и два банана и започнах да ги стискам, галя и милвам от все сърце. Беше невероятно. Очите ми се ококориха, езикът ми се изплези до по - дългата ми цица, наддадох безумен вой и започнах да повтарям името ти. На лепкавите два банана казвах превъзбудено името ти, а на мъхестата топла праскова - твоята благозвучна фамилия. След като постигнах блажено удоволствие и шумен оргазъм, ги прегърнах и им казах, че не мога да живея без тях. До следващия ден те наистина мухлясаха, но аз продължавах да ги засипвам с комплименти и да ги отърквам в интимните си части, точейки силната си страст по теб. Те изгниха и се разпаднаха. Стана ми адски мъчно в този момент. Потънах в безумна скръб и траур. Дълго плаках и пъхах пръст в путето си, но накрая се примирих и все пак реших да гледам напред. Гледах. Намерих си нови занимания, различни от вагиналните. Спрях упражненията и промивките, смених си кучето и започнах начисто. Животът ми се промени изцяло. Бях съвсем чиста, почти светица. Питах се как бях могла да живея толкова мръсно и извратено... Отговора дори още не се беше избистрил в съзнанието ми, когато открих аналните, пречистващи душата, дълбоки, филосовски движения. Дори и в момента не мога да сдържа силната си възбуда и еуфория от факта, че мога да ги споделя с теб. И веднага започвам. Накратко, системата на аналната философия е следната:
9:30 - пречистващо събуждане и анални движения против сумнамболизъм (стягане и отпускане на аналната халка - 2 серии по 8 пъти).
9:40 - анална закуска (две свещички витаминозен разствор в ануса и една орално - за по - мек вкус)
10:00 - анална гимнастика - разстягане на дебелото черво с помощта на вкарване и отваряне на чадър в ануса, след това 10 минути клизма с градински маркуч за по - силен прочистващ ефект.
10:30 - анален душ (промивка с разтвор от коприва и свинска мас 2:1)
11:00 - анално обучение (3 часа анален секс с 10 различни партньора - 1-во ниво, само 3 пози, класически)
14:00 анална литература - теория на анлните изживявания - 2 часа.
16:00 - анална следобедна закуска - 3 лъжици бита сметана + 2 чаши сок от моркови - анално и чаша студена вода орално.
16:30 - анална почивка (3 часа изпускане на вредни газове и баене).
19:30 - анална вечеря - 3кг. соеви кълнове и 1кг. разхлабителни.
20:00 - анална подготовка за следващия ден (гъделичкане, чесане, търкане с масажни движения и изхвърляне на лошата енергия, приета през деня, т.е. ходене по голяма нужда)
22:00 - игра с топка.

Този пречистващ начин на живот ме кара да те виждам в друга светлина и да те желая само анално, т.е. истински. Мисълта за твоето анално проникване в мен ме прави щастлива, усмихната и удовлетворена, и аналната ми халка почти пуши, жадува те с цялото си същество. След още 3 седмици спазване на строгия пречистващ анален режим, аз ще бъда готова за твой верен и пълноценен анален партньор, и дълбоко, ама много дълбоко в дебелото ми черво усещам, че ти си роден за него. Дори и Бифидус Есенсис ми говори за нашето общо щастливо бъдеще, стимулирайки силно перисталтиката ми. След малко свършва аналната ми почивка, така че няма да мога да ти пиша повече днес. Довечера след играта с топка ще ти пиша 2 думи : липсваш ми !!!
Чау, бау, коте мое!!!
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
 
Анално просветление
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Моята простотия-
Идете на: