Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Виц

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Виц Empty
ПисанеЗаглавие: Виц   Виц Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 12:00 pm

Целта е всеки да разкаже виц, но сега няма да разказвам, че няа кой да ме слуша... Но ако вътрешният ми глас го разкаже, не съм аз... С него доста се забавляваме. По принцип чувам доста гласове, но вътрешният ми е най - любим и най - печен.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Виц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виц   Виц Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 11:09 pm

2 часа през нощта.скитник се бил запътил към кашона си под моста, където живеел и решил да мине напряко през гробищата. изведнъж, тъкмо както ги пресичал, видял на един надгробен паметник, окъпан от лунната светлина мъж и жена да правят любов. погледал малко отстрани, приближил се, извадил си оная работа и почнал да си я търка, обаче не издържал и отишъл при двойката и казал на мъжа:
- извинявай, може ли и аз да се включа?
- ми изрови си бе!


Нощ. Пълнолуние. Тъмно гробище. Между зловещите силуети на надгробните камъни се движи храбрец и дъвче баничка. Изведнъж от мрака на близките храсти се подава ръка и се чува смразяващ вопъл:
- Дааай !
- Баничката ли?
- Нееее ! Хартийкатааа !


-Боли ме много рамото. - оплаква се човек на приятел, -Трябва да отидана лекар да го прегледа.
- Няма нужда в аптеката са пуснали нов диагностичен апарат, слагаш проба от урината , пускаш монета и ти прави диагноза излиза много по-евтино.
Решил да опита.
Поставил чашката с урина пуснал монета и зачакал.
Апарата започнал да мига да издава звуци и накрая изкарал една бележка на която пишело:
Вие имате рамена на тенисист.
Разтрийте рамото с топла вода и сол.
Не го напрягаите много.
След две седмици болката ще отмине.
Усъмнил се той в истинността на диагнозата и решил да провокира апарата.
Сипал в чашката вода сложил ескременти от кучето, дал на сина си да се изпикае дал и на жена си да се изпикае изпикал се и той и накрая свършил в чашката и я поставил в автомата.
Автомата издал обичайните звуци засвяткал и изкарал бележка:
Кучето ви има бълхи.
Давайте му повече витамини.
Синът ви е наркоман.
Пратете го в санаториум.
Жена ви е бременна.
Детето не е от вас
Потърсете си адвокат.
И ако не спрете да мастурбирате
Няма да ви мине рамото.


Иванчо пита майка си: - Мамо, вярно ли е че Петърчо има пра-пра-пра-прабаба? - Не, момчето ми, той просто заеква!


В училище учителката иска децата да й кажат по едно изречение с рима. Марийка: - Паднах в реката и си намокрих краката. Иванчо: - Паднах в саламура и си намокрих краката.
- Ама това няма рима, бе Иванчо!
- Да, но ако беше малко повече саламурата...


Според последните изследвания:
10% от жените са правили секс с непознат, когото са срещнали преди по-малко от час.
20% от жените са правили секс на неочаквани места.
36% от жените обичат да се разхождат голи.
45% от жените обичат тъмни мъже със сини очи.
46% от жените са пробвали анален секс.
70% от жените предпочитат да правят секс сутрин.
80% от жените не са правили секс с друга жена.
90% от жените искат да правят секс в гора.
99% от жените никога не са правили секс в офиса.

Какъв е изводът? От гледна точка на статистиката е много по-вероятно да правиш анален секс с гола непозната, която си срещнал да се разхожда рано сутринта в някоя гора, отколкото в края на работния ден в офиса.


Между приятели:
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-те лева?
- Много се радвам, че ме питаш за последен път.


Синът (студент във МЕИ) отива при баща си и му казва:
- Тате не мога повече. Не го издържам това МЕИ, много е трудно. Прекъсвам.
- Сине, голям си вече, ти си решаваш, но ние с дядо ти продължаваме!


По природа асансьорът си е едно скучно място. Особено ако живееш на 28-мия етаж...
Затова тук се предлагат 30 начина за малко фън енд стъф, докато пътувате в асансьорната кабинка!

1. Разкажете на останалите пътници как веднъж сте заседнали в асансьора и сте останали там 12 часа преди да ви дойдат на помощ.

2. Хванете главата си с ръце и почнете да се гърчите и да викате: “Млъкнете! Млъкнете, идиоти такива!”

3. Изсвиркайте припева на “Мила, Родино”!

4. Отворете съвсем лееекичко куфарчето или чантата си и, поглеждайки крадешком вътре, попитайте: “Е как е там? Стига ли ви въздух, а?”

5. Предлагайте на всеки новодошъл да си закачва табелка с името. На вашата напишете “член” и я закрепете отпред на чатала си.

6. Стойте с лице към ъгъла, мълчете и изобщо не помръдвайте. Каквото и да става - не слизайте.

7. Когато асансьорът стигне до вашия етаж, разкрещете се с все сила и опитайте да отворите вратата с ръце. Когато това ви се удаде – искрено се изненадайте!

8. Изпълнете пиесата “Лов на бълхи” върху главата си точно когато асансьорът е най-препълнен.

9. Приветствайте всеки новокачил се с приятелско ръкостискане и му разрешете да се обръща към вас с “господин адмирал”.

10. Когато стигнете на най-горния етаж, пуснете монета в шахтата и дръжте вратата отворена, за да чуете кога ще падне. Накрая се зарадвайте от дългото й падане!

11. Изберете някой от пътниците, долепете се плътно до него и ухилен глупаво кажете: “Харесва ли ви новият ми парфюм?”

12. Когато в кабината на асансьора се съберат повече от 8 човека, затиснете устата си с длан и, криейки се от останалите, почнете да викате: “Само не сега! По дяволите…Само не сега!!!”

13. Мяукайте периодически.

14. Предложете 10 долара на този, който ви направи стриптийз.

15. Стискайте бедра, потропвайте с крак и повтаряйте: “По-бързо! По-бързо! По-бързо!”. Преди да слезете огорчено въздъхнете: “Ех, късно...”

16. Покажете на всички цирея си и попитайте: “Как мислите, дали е заразно?”

17. Сложете в джоба си нещо масивно (с формата на пистолет) и отвреме-навреме го потупвайте – сякаш, за да се убедите, че си е на мястото.

18. Влезте в кабината с някакъв пластмасов контейнер, на който сте написали “Внимание! Човешки орган – глава!”

19. Прилепете се плътно до един от пътниците, подушете го и кажете: “А-а, ясно! Вие сте един от ТЯХ!”. След което демонстративно се отправете в противоположния ъгъл на кабинката.

20. Оригнете се оглушително, а после кажете: “Ммм, вкусно!”

21. Подушете наоколо и заявете: “Абе струва ми се, че някой тук е пръднал!”

22. Когато стане тихо, огледайте се и попитайте: “Това не беше ли вашият пейджър?”

23. На всеки етаж казвайте: “Динг-донг!”

24. Кажетe: “Интересно, за какво ли е това” и натиснете червеното копче.

25. Прослушвайте стените на асансьора с медицински слушалки.

26. Нарисувайте на пода голям квадрат и заявете, че това е ВАШЕТО място.

27. Почнете шумно да разопаковате и да дъвчете нещо (сандвич “Кенар” с 6 салати ще свърши работа). Предложете и на останалите да опитат.

28. Разтреперан, обявете пред всички с демоничен глас: “О! Време е да се вселя в по-подходящо тяло!”

29. Издавайте взриво-подобен звук всеки път, когато някой натисне копче.

30. Разглеждайте останалите пътници с бинокъл.



Откритията на мъжа и на жената:

Мъжът откри ЦВЕТОВЕТЕ и създаде РИСУВАНЕТО,
Жената откри РИСУВАНЕТО и създаде ГРИМА.
Мъжът откри ДУМИТЕ и създаде ДИАЛОГА.
Жената откри ДИАЛОГА и създаде КЛЮКИТЕ.
Мъжът откри ИГРИТЕ и създаде КАРТИТЕ.
Жената откри КАРТИТЕ и създаде ТАРО.
Мъжът откри ЗЕМЕДЕЛИЕТО и създаде ХРАНАТА
Жената откри ХРАНАТА и създаде ДИЕТАТА.
Мъжът откри ЧУВСТВАТА и създаде ЛЮБОВТА,
Жената откри ЛЮБОВТА и създаде СВАТБАТА.
Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.
Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ,
Жената откри ПАРИТЕ И ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!!!!


Разговор между баща и син:
- Тате, трябва да правя специално проучване за нашето училище. Мога ли да ти задам един въпрос ?
- Разбира се сине. Кажи ?
- Какво е политик ?
- Ами сине, как да ти кажа ... Нека да вземем да пример нашата къща. Аз нося парите - един вид, аз все едно съм "Ръководство"-то. Майка ти казва к`во да правим с парите - значи тя ще е "Правителството". Ние се грижим за теб и твоите нужди, така че нека ти си "Народа". Прислужницата ще я наречем "Работническа класа", а твоят по-малък брат - "Бъдещето". Разбра ли ме?
- ъ-ъ-ъ, нещо не схванах много добре. Нека да помисля ...

През ноща момчето се събужда от плача на по-малкото братче и отива да види какво става. Видял, че малкия се наакал здраво, решил да каже на родителите си. Когато влязъл в тяхната стая намерил само майка си, спяща непробудно на седмото небе. Решил да се обади на прислужницата. Почукал няколко пъти на вратата, но никой не се обадил. Тогава погледнал през ключалката и видял баща си и прислужницата заедно в леглото.

На следващата сутрин:
- Тате, мисля че разрбрах какво са политиците.
- Браво, сине! Обясни ми с твои думи, какво точно си разбрал.
- Ами докато "Ръководството" се ебава с "Работническата класа", "Правителството" - спи, "Народът" никой не го поглежда, а "Бъдещето" е цялото в лайна.
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Виц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виц   Виц Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 1:23 am

Тоя виц е мн як:
Кокошката предложила на прасето:
- Хайде да направим интеграция.
Прасето се поинтересувало:
- Какво значи това “интеграция”?
Кокошката обяснила:
- Интеграцията това е например: от мене яйцето, от тебе пържолата и се получава шницел.
- Е, да, но в такъв случай мене трябва да ме заколят! - стъписало се прасето.
- Е, да - съгласила се кокошката, - при интеграцията е така...
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Виц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виц   Виц Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 4:13 pm

- Мамо, а пък днес в училище рисувахме нашите майки!
- Че нали и вчера пак същото рисувахте?
- Ами да! Учителката като влезе и вика: - Рисувайте, ваш`та майка!!!


Един дракон се прибира пиян в пещерата си. Женската му го чака на входа и го захоква:
- Ах ти! Нещастник такъв! Пак си бил на запой с...
- Ма не мъ жина! Къ'ъв з'пой мъ? Ни съм и капка смукъл мъ! - прекъсва я грубо той.
- Не си ли, я са виж бе не можеш на крака да стоиш, нито да приказваш! Пък...
- Мъ н'съм пиль' м'жина!
- Тъй ли... - погледнала го накриво женската - Я ми лъхни да видим, а?!?!?!!!
Дракона я погледнал жално и казал:
- Тц, Тц, Тц! Киква нилепа Смърт!


Над един борец се нанесъл един музикант и по цял ден свирил някаква музика.Един ден борецът не издържал,отишъл до неговият апартамент и попитал:
-Защо постоянно свириш тая проклета музика,не мога да спя от теб? -Съжалявам,правя главна репетиция.Утре имам концерт. След още малко време борецът пак отишал на вратата му почукал и почнал да масторбира пред него.
- Какво правиш бе? - попитал ужасено музикантът. - Главна репетиция,утре ша ти еба майката!
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Sponsored content





Виц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виц   Виц Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Виц
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Простотии :: Вицове, картинки, линкове-
Идете на: