Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Още една изповед.ком

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Още една изповед.ком Empty
ПисанеЗаглавие: Още една изповед.ком   Още една изповед.ком Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 12:05 pm

Искам да ви разкажа поучителен случай от сексуалния ми живот, който ще ви накара силно да се замислите и който случай е със силен елемент на научност, книжовност, високо образование, як коефициент на интелигентност и нагла съобразителност. Аааа – да не забравя – и милиарди хормони, бъкащи в недрата на слабините ми и каращи ме да забравя и игнорирам всичко гореизброено... Този случай е за ползата от книгите и влиянието им върху добрия секс или иначе казано: как правих книжовно-супортен секс.
Значи както съм почнал и да продължа – аз съм невисоко, но много яко копеле (с отскоро гладко бръснат хуй: хах – кеф). Не стига това, но изключително изненадващо (и за мен самия) като се има предвид мрачната ми и сурова външност, имам няколко образования! И като казвам няколко – в никой случай нямам предвид точно две. Сега като ги смятам, ще се изненадаме заедно още повече и ще кажа – еба си – и три не са. Обаче това го казвам (щото е важно за настоящата история) да се знае, че бая книга съм изчел. Значи и бая съм купил – за да изчета. Но купувал съм доста и за подарък книги. Дори веднъж помня, че подарих на братовата жена „Речник на чуждите думи в българския език” – една еееееей такава дебела и тежка тухла, мама му стара...Ма как ще я забравя бе...слушайте нататък:
Та отсъстваха брат ми и снахата едно лято и аз хакнал се бях в апартамента им за няколко дена с моята приятелка море да правим. И правехме. Ама преди плаж – секс. След плаж – секс по цяла нощ – много яко се представях. От слънцето така ми се бе дигнало либидото, че пращях от сексуална енергия, мадамата също - какво по-хубаво от това. Чувствах се кат нерез и даже грухтях яко като такъв, напук на образование и интелект. Че и кой го интересува това в такъв момент бе, майка му и прасе. Та ний всички ставаме животни тогава, нали животинското в кръвта ни кара да вършим всички тия несъвместими с доброто възпитание и примерното общественоприето поведение чудати движения: напред-назад, нагоре-надолу, наляво-надясно, отпред-отзад и още много други описани отдавна вече къде благопристойно, къде не, в този сайт. Аааа и да не забравя – гъз-глава, позната в литературата като69 или нещо подобно. И понеже мен ме не знаеха комшиите - дигах яко на брата акциите в блока щото от ревове и квичене малко спаха хората, а и много от тях подеха почина и с учудващ ентусиазъм се пращяха нощем по етажите.
Обаче един ден преди да тръгнем на плаж се побарахме по традиция и вплетохме и тела и гениталии, мешахме сокове, езици, членове... Това се случи в хола. Та в един момент възбуден с нежността и силата на мотокар я хванах, вдигнах и сложих да седне с разкрачени крака на облегалката на висок масивен фотьойл от обратната му страна – откъм гърба му. Не по-малко галантно и решително се гмурнах с главата напред да търся с език глъбините на женствеността и. (Еба си как се изразявам само – а истината ще да е, че съм се пулил яко с пяна на уста и надебелял от страст език, смучейки шумно клитор и външни устни) Използвайки техниката „езикът на сърдита пепелянка” – сещате се нали – с езика напред-назад, напред-назад – бързо и сладостно чукане в розовото предверие на нейната сласт, виждах как то става все по-пулсиращо, по-мокро и по хлъзгаво и същевременно все по-привлекателно и възбуждащо, каращо ме да се сливам с движенията на таза и, да поемам ритъма и, да я водя бързо и уверено към поредица от оргазми, при всеки от които обаче така си стискаше бедрата около главата ми, че яко ми писваха ушите. (Малииииии докато го писах туй ми щръкна хуят тъй, сякаш надникна и той да прочете какво ви пиша, та ми надигна масичката с клавиатурата. Кратка пауза, да го вразумя с няколко шамара и продължавам).
В един момент мадамата изстена: искаш ли – вика - да се обърна? Това не бе въпрос - бе по-скоро заповед: да проникна мощно на задна прашка и да се отдам зверски на първичен нагон – и мой и не по-малко неин. И призив да се ориентирам към приключване. Искаше ме в себе си. Хах – че как няма да искам: обърнах я, надупих я прегърнала облегалката на фотьойла и изпънат като струна, насочих щръкналия си пулсиращ, с изпъкнали от възбуда вени кур към сливообразната форма, примамливо канеща ме в себе си. Направих характерно движение с таза и хах – влезе нема и наполовина и дотам ... Ами мацката беше по-висока от мен, че и с едни дълги крака и аз братя и сестри мои похотливи, както си грухтях от кеф дотогава, измяках само незадоволено и кокорейки се направих нов опит да го усуна до топките дето се вика – ала не би. Високо ми, мама му стара. Тя усети тоз височинен дисбаланс и попрегъна коленете поемайки го, ама напрежение се усети така, не беше както трябва. Аз като оня дето настъпвал няколко пъти мотиката, изпънах и краката и пак – хах – същата работа. Т.е. никаква работа. Обаче упорит и як, както ви казах вече, минах през фаза палци – правих се на балетист, танцувах там някакъв танц измислен (това балетът пичове, никак не е лесна работа да знаете – уж грация, ама ахилесът ти ще се пръсне, трошиш палците, много усилия, много пот и курът ти пак отвън. ...А и да сте видели в некой балет да се наебат като хората?) Накрая си станах непоносимо смешен сам на себе си, отскочих силно нагоре набивайки и го все пак до край, при което тя извика от кеф. Дотук добре, ама след като достигнах горна точка, аз пак се изсунах и паднах на ходила – не съм Майкъл Джордан да задържа във въздуха толкоз. Все пак не тъп, а възбуден и упорит пак подскочих и пак така. И пак, и пак... Та подскачам си аз, значи и поебвам така малко нестандартно и доста силово, а ми се мятат ташаците и я удрят, чак дрънчат ще знаете, но не сменям позата понеже тя много обича така, а аз съм всеотдаен. Обаче по едно време, не издържах психически щото си се представих как пърхам зад тоя вълнуващ задник като някакво немощно колибри и само шум вдигам. И един въпрос ме притесни: Ами ако не улуча при някой подскок? Пък аз взех да давам фира, а тя не седи мирна и заниманието ми взе да прилича по едно време направо на стрелба по движеща се мишена. В тоз момент погледът ми попадна върху дебела книга в библиотеката с твърди корици и изписано заглавие на нея „Речник на чуждите думи в българския език”. Тоооочно така братлета – същата книга, която подарих на снахата. Пропуснах един-два подскока, отидох, измъкнах книгата, върнах се и я сложих зад ходилата и, стъпих на нея и познайте: книгата ми беше по мярка, набих го до макарите, притиснах силно, завъртях леко с таза, плавно поизмъкнах и пак напред, и пак така, и пак, и пак... ухаааа – изненада, задържам и тя с бяс ме бие яко с ръка по гъза щото го очаква, сменям ъгъла и пак, и пак, ахк – задържам ама го вкарвам мощно преди да ме е ударила пак и така напред, напреееееееееед... Отново бях аз, отново бях нерез, слял се бях с члена си, с жената пред мен, с нейните крясъци, оргазми, с потоците лава, струящи измежду краката и, а светът се съсредоточи в една точка на известно разстояние пред мен, започна да се разширява неконтролируемо, да се нагнетява в едно нетърпимо напрежение, което в един момент изригна в струя мощна сперма (YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH), която със силата си сякаш притисна мацката ми към облегалката така яко, че ми се стори фотьойлът се плъзна към терасата чак...Това разбира се ми се е сторило. Стоим така миг, два, мнооооого време. Тя в немощ, аз в екстаз. Стъпил не върху книга просто, а сякаш върху всичкото знание на света, чувствайки се господар на същия този свят.
После разтворих книгата с благодарност – и чуждите и българските думи се бяха омешали и разкривили сякаш. Някои букви бяха изпопадали даже. Бе и това разбира се ми се е сторило. Ама то какво ли ми се не струваше после – че например половината блок се бе изсипал пред входа и по терасите и се размотаваше ей тъй без работа уж, пък всички вперили поглед към въпросния апартамент. Абе то и на брата после му се струвало (когато се прибра), че с по-голям респект го гледа комшулукът, а няколко мадами неприкрито флиртували с него... даже и някакъв гей...
Какво научих: За пръв път почувствах знанието да прониква в мен не през главата, а през ходилата сякаш. И разбрах – има моменти, когато не е важно колко образования имаш и колко си чел, а колко дебела книга можеш да си подложиш, разбирайте го както си щете. Когато се налага просто да стъпиш на науката, дето се вика, да я използваш като фундамент, като отправна точка и трамплин, изстрелващи те към висините на знанията и сексуалните емоции...
Описах значи просто, каквото преживях и пазя в паметта си ясно видимо и днес за мен. А сега специалният ми поздрав към всички дами, които четохте това, облизвайки се похотливо (пичове, дръпнете се от монитора): заемете позиция, разтворете коя каквото предпочита и.....ааааакккххххх оооооооооооооох – всичкото това е за вас – ама бързо, бързо, че се стича... Хах – вкусно, а? – ядох мед специално зарад вас.
Аааа, да не забравя да изкажа специални благодарности на колектива, написал тая прекрасна дебела книга, обаче с малката забележка – абе пичове, да бехте драснали още 30-40 листа мамка му – еша си немаше да имате, щото малко ме наболяваха обтегачите после, макар че може и от подскоците да е било.
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Abaddon
Ти люсна една песница
Abaddon


Male Брой мнения : 191
Age : 44
Location : София
Registration date : 25.08.2007

Още една изповед.ком Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една изповед.ком   Още една изповед.ком Icon_minitimeСъб Окт 13, 2007 12:07 pm

Малко е дългичка и историята не е нищо особено, но е написана със стил. Направо се изкъртих от смях... :smeh: :padaotsmeh:
Върнете се в началото Go down
http://manowarband.hit.bg/
Vangelia
Тъй кат каиш, най - ма а яд
Vangelia


Female Брой мнения : 667
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Още една изповед.ком Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една изповед.ком   Още една изповед.ком Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 1:10 pm

Добра е изповедта. Laughing Тоя пич е луд направо. Бати секса. Той си мислил нашия на кво да стъпи и се радвал на книгата, вместо да се изкефи. Гати амбицията за тая поза. Възхитително е! :smeh:
Върнете се в началото Go down
https://zeleno.bulgarianforum.net
Sponsored content





Още една изповед.ком Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още една изповед.ком   Още една изповед.ком Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Още една изповед.ком
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сексуални теми :: Ша ма вторваш или да са угащвам-
Идете на: